Florbalový turnaj - SuperMaňka

Autor: Daniel Novák | 18.5.2014 o 14:36 | (upravené 18.5.2014 o 17:08) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  110x

  Dňa 14.5. sa v priestoroch telocvične 1.základnej školy na ulici Komenského 4 vo Veľkom Krtíši konal 1. Ročník  Florbal Maňka Cupu. Turnaja sa zúčastnilo 60 študentov  stredných a základných škôl z celého mesta. O zaujímavosť turnaja sa postaralo aj družstvo MSD Veľký Krtíš, ktoré skončilo na peknom treťom mieste. Oživením turnaja bol aj tým dievčat, ktoré sa svojimi výkonmi vôbec nenechali zahanbiť.

 Záštitu nad podujatím a naše pozvanie prijal europoslanec Vladimír Maňka, ktorý turnaj slávnostne zahájil spolu z členmi nášho tímu a turnaj sa mohol začať.

Jeho príhovor namotivoval študentov k maximálnym výkonom.

 Po polovici odohratých zápasov na hráčov a ich trénerov čakalo občerstvenie, s ktorým nám pomohli šikovné pani kuchárky.

Následne sa pokračovalo v bojových výkonoch. Na zúčastnené družstvá a víťazov čakali hodnotné ceny, medaily,  diplomy, poháre a darčekové koše. Prekvapenie čakalo aj na trénerov družstiev.  

Záverom by som sa chcel veľmi pekne poďakovať všetkým ľuďom, ktorí nám pomohli vytvoriť takú skvelú atmosféru a teším sa na ďalšie ročníky lebo si myslím, že šport je dôležitý nielen kvôli fyzickej a psychickej stránke, ale aj kvôli tomu, že mladí ľudia sa naučia poznať pravidlá, či prehrávať. To všetko sa im môže v živote zísť.

Trošku ma však sklam prístup niektorých ľudí zo stredných škôl, ktorí účasť prisľúbili a deň pred turnajom svoju účasť zrušili.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Trump nie je taký hlúpy, ako ho hrám ja, pripúšťa herec Alec Baldwin

Americký herec dokonalo zosmiešňuje budúceho prezidenta. Prestane, len keď Trump splní jeho podmienku.

SVET

Člověk v tísni: Z Donecka nás vyhnala aj ruská propaganda

Ruské médiá tvrdia, že humanitárna pomoc je využívaná na špionáž, hovorí JAN MRKVIČKA.


Už ste čítali?